Про компанію

ODIS GROUP  - ми єдина юридична компанія в Кіровоградській області, яка надає послуги виключно у сфері земельного та аграрного права.

В ODIS GROUP переконані, що вузька спеціалізація забезпечує високий професіоналізм юристів компанії та високу якість послуг для наших клієнтів. Сьогодні, в час постійних змін, неможливо лишитися професіоналом у всіх галузях права одночасно. 

Керуючими  партнерами  ODIS GROUP є Олена Ляшенко та Олександр Коротченко – юристи, які з 2012 року працюють тільки у сфері земельного та аграрного права. До того ж кожен із партнерів має досвід роботи у таких галузях права як: фінансового, податкового, господарського, корпоративного, цивільного, договірного, та ін. Досвід наших партнерів дає можливість запропонувати клієнту відразу декілька варіантів вирішення його проблеми.

В ODIS GROUP зібрана молода, талановита, енергійна, активна та креативна команда. Ми не стоїмо на місці. Кожного дня ми вдосконалюємося, щоб бути найкращими. Ми вимушені мислити креативно та нестандартно і це дає нам можливість завжди знайти юридичне вирішення проблеми клієнта. Щотижня наші аналітики проводять моніторинг ринку найактуальніших земельних питань України. Все це забезпечує високу якість юридичних послуг у сфері земельного та аграрного права. Тому наша команда має визнану високу кваліфікацію, маючи 10-літній досвід щоденної практичної діяльності.

В ODIS GROUP рішення щодо кожної проблеми нашого клієнта приймається колегіально. Ведення справ молодшими юристами завжди додатково супроводжується партнерами компанії.

Клієнтами ODIS GROUP є державні та приватні підприємства, фермерські господарства, землевласники та землекористувачі, які охоплюють значний сегмент аграрного бізнесу на території Кіровоградської області та всієї України. ODIS GROUP консультує державні установи та організації, бере участь у супроводі складних та масштабних проектів.

Переваги юридичної компанїї ODIS GROUP

 • Індивідуальний підхід у вирішенні юридичних питань до кожного з клієнтів: громадян, фізичних осіб, приватних підприємців, власників малого, середнього та великого бізнесу.
 • Ми розуміємо, що кожний бізнес унікальний і готові запропонувати оптимальні рішення найскладніших юридичних питань, з якими зіштовхується наш клієнт.
 • Нестандартний погляд на реалізацію та захист ваших прав на землю;
 • Досвід роботи в усіх ланках органів земельних ресурсів, що дозволяє передбачити дії опонентів, які використовують адміністративний ресурс;
 • Постійний моніторинг та реалізація інноваційних способів захисту прав на землю (власності, оренди);
 • У кожному випадку ми пропонуємо ефективний спосіб захисту ваших прав з урахуванням специфіки конкретної ситуації (індивідуальний підхід);
 • Діяльність виключно в спосіб та в межах визначених законодавством України з урахуванням кращої міжнародної судової практики та практики Європейського суду з прав людини;
 • Наша компанія незаангажована існуючими «ярликами» у сфері земельних ресурсів (нас не зупинить негативне рішення розпорядника земель чи загальноприйнята думка про те, що реалізувати своє право на землю неможливо);
 • Висока кваліфікація співробітників – це результат щоденного вдосконалення та розвитку.

Цінності компанії ODIS GROUP

 • Головним принципом нашої роботи є відданість інтересам клієнта.
 • Ми прагнемо створити юридичну безпеку для звичайних громадян України, та відстоювати їх юридичні права.
 • В нашій діяльності ми прагнемо сприяти підвищенню стандартів роботи ринку юридичних послуг, формуванню й поліпшенню правового поля для розвитку бізнесу в Україні. Із цією метою ми активно співпрацюємо з державними установами, громадськими організаціями та національними профільними об'єднаннями.